Karmėlavos paštas


Karmėlavos pašto darbo laikas
I-V 7.15-16.15

Pietu pertrauka 11.15-12.15

VI-VII nedirbame

Vilniaus g. 54, Karmėlava, LT 54085, Kauno r.
Tel.399-246.Faksas 837 399-246.

Pašto viršininkė Žana Šimavičienė

Per paskutinius kelis mėnesius jau negavome dviejų siuntinių...

Laba diena,

Nors mūsų siuntiniai siunčiami i kaimo paštą, bet mes turime teisę reikalauti, kad ši kontora dirbtu normaliu laiku, o nesityčiotu is klientų, dirbdami iki 16 val. Pažiūrekite, koks Normalus Kauno atskirų pašto skyrių darbo laikas:

www.post.lt

Darbo laikas
Pirmadienis10.00-19.00
Antradienis10.00-19.00
Trečiadienis10.00-19.00
Ketvirtadienis10.00-19.00
Penktadienis10.00-19.00
Šeštadienis9.00-14.00

Mes, už savo siuntų atsiuntimą, mokame pinigus, todel reikalaujame, kad paslauga būtų atlikta kokybiškai ir mums patogiu laiku!!!

ko jūs bumbat. nepatenkinti šita kontora, naudokitės kita.

o kaip patarsite naudotis kita, jeigu gyvenu Karmėlavoje? gal kokiu Klaipėdos paštu?

Turiu rašyti į Angliją klausinėti registracijos kodų iš firmos, nes nesugeba net lapuko į dėžutę įmesti, rašo, kad buvo bandyta įteikti, nors visada bunu namuose. O lapuko nėr.

O jūs visi norėtumėte, kad už minimumą dirbtų nuo 7:00 iki 22:00 val., kaip kokia maxima, ar ne?

o norėtumėt, kad tie, kurie naudojasi pašto paslaugomis ir už tai moka, dirbantys 8-17val imtų laisvą dieną, kad savo siuntinį galėtų atsiimti? Ar kad važiuotų į paštą atsiimti savo laiškų, kurie nepasiekia dėl aplaidaus paštininko darbo?

Kartą užsukau į paštą ir paprašiau paieškoti ar nėra man adresuoto siuntinio, tai paštininkė pasakė, KAD TAI JAI NEPRIKLAUSO IR NEIŠKOS, tai toks tas Karmėlavos paštas.

Esu pasipiktinusi karmelavos pasto darbu.musu adresu nepristatomi registruoti laiskai,nors zmogus visada namuose ir specialiai laukia mums svarbiu laisku.kitokiu trugdziu kad pastininke uzeitu i musu kiema tikrai nera is musu puses.kiti zmones dirba tokiu laiku kaip pasto darbo laikas.si situacija nesikeicia jau daug metu.nors buvom uzsuke i pasta ir pranesem apie situacija,skambinom telef.diktavom pasto kvito duomenis,bet viskas kaip i siena

Kas cia per darbo laikas debiliskas?

Labai neparankus darbo laikas dirbantiems zmonems,nera galimybes naudotis paslaugomis.

Darbo laikas istie itin nepatogus. Man kygiai tokia pat problema - turiu atsiprasineti is darbo,kad galecuau atsiimti siuntas,ir kaip kiti raso - neretai atvaziavus randi koki nors lapeli ant uzrakintu duru... Zinot,idomi situacija,kai siais laikais uzduotis paprasciausia siunta atsiimti tampa "misija neimanoma"... o pranesimu apie siuntas jau seniai nebegaunu,bet pasirupinu,kad gauciau sms. O jei ir to negaunu ( buvo ir taip) - tai susizinau per trackingus arba is siuntejo...

Fantastika !!! issiprasiau is darbo siandien,kad speciau iki 16.15 atvykti i pasta,ir stai 16val ant duru pasitinka uzrasas,kad iki liepos 9d pastas dirbs iki 15val. Kodel tokia esmine informacija nepateikta pasto puslapyje? Dabar is darbo atsiprasyti dar karta reikes,dabar 3 val anksciau?
Rytoj paskambinsiu i atsakingas istaigas siuo klausimu,del informacijos sklaidos

Į šį pašto skyrių malonu užsukti dėl mielų ir profesionalių darbuotojų

Man turi atsiusti siuntini is karmekavos pasta. Jau trys dienos, o siuntinys vis dar ten pat... Dar neteko matyti, kad kuriam taip butu!!! Tam ir siuncia registruota pirmenybini, kad greitai pasiektu klienta!!!

Labai netinkamas darbo laikas, nei is ryto pasiimti siunta, nei vakare. Gal pagaliau galėtumėte peržiūrėti ji.

Iš tiesų, Karmėlavos pašto darbo laikas absoliučiai netinkamas. Visada susiduriame su problema, kai būtina ten apsilankyti. Kyla mintis, gal čia sąmoningai nenorima turėti klientų?

Kiek atvaziuoju tiek uzdarytas darbo dienomis , nedirba net iki tam tikro laiko..

Darbo laikas tai tragedija kam toks pastas uzdaryti reikia dirba iki 4 ir dar su pertrauka valandos

Ir kaip tokiu laiku atsiimti siunta jai zmogus dirba pilna darbo diena? Atsiprasineti is darbo del siuntos?

kazkokia nesamone paprasta diena iki 4 savaitgali apskritai nedirba, kas cia per kontora

I jusu pasta buvo gautas siuntinys RN209552050CN Ligitos Dambrauskytes vardu. Sis siuntinys turejo ateiti i Klaipeda. Pagal pasto siuntinio numeri matau, kad jis atiduotas, kaip jus galejot iteikti siuntini kitam asmeniui. Kodel jus jo neisiunteti i Klaipeda? Laukiu atsakymo, nes as noriu gauti savo preke? 864562993

Rekomenduočiau kreiptis tiesiai į paštą nurodytu telefonu. Nemanau, kad paštas Jums čia atsakys.