Karmėlavos paštas


Karmėlavos pašto darbo laikas
I-V 7.15-16.15

Pietu pertrauka 11.15-12.15

VI-VII nedirbame

Vilniaus g. 54, Karmėlava, LT 54085, Kauno r.
Tel.399-246.Faksas 837 399-246.

Pašto viršininkė Žana Šimavičienė

Labai jau čia visi šmeižt moka
Aš manau kad moterys tikrai šauniai dirba,niekados nekilo jokiu problemų nei su siuntom nei su laiškais

Prisidedu prie komentarų apie šį paštą. Gyvename Sergeičikuose ir paprastų (neregistruotų) laiškų negauname net iš tokių įmonių kaip Revolut ar Neste (iš SEB banko kortelė atėjo tik po pasidomėjimo pašte ir dar su ranka pataisyta gavimo data štampe...)
Nesinori apie žmones galvoti blogai, bet jau tikrai kyla įtarimų apie paštininkų darbą... bet Lietuvos pašte neturėtų dingti 100% neregistruotų laiškų.
Su kitais pašto skyriais neteko tokių problemų turėti.

Bet koks neregistruotas laiskas - neatkeliauja. Po 3 karto nebeiskenciau, noriu perspeti ir kitus.

Viskas gerai su tuo paštu. Darbo laikas tikrai nėra patogus. Dėl siuntos nei karto problemos nebuvo. Darbuotojos visada gerai dirba. Ir jei kas nors nesugeba užrašyti savo adreso teisingai nereikia kaltinti pašto darbuotojų.

Skaitau komentarus ir nesuprantu..ar apie tą patį paštą kalbam? Darbo laikas ir man nepatinka, bet yra kaip yra.Prisitaikom. Bet apie darbuotojas ir pašto viršininkę negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Visos malonios ir geranoriškos. Nesu mačiusi, kad ir su kitais klientais elgtųsi neteisingai. Būkim supratingesni vieni kitų atžvilgiu ir gyventi bus visiems lengviau :)

pritariu kad darbo laikas netinkamas.
kaip atsitinka, kad laiškas , kuris anspauduotas Karmėlavos pašte 20181221, pasiekė mane šiandien 20190122, t.y. po mėnesio?

Laba diena,
Pats laikas būtų pakeisti darbo laiką. Kauno raj. didėja gyventojų skaičius ir labai nesąmoningas yra šio pašto darbo laikas. Nei viena įmonė nedirba iki 15 val, kad būtų galima atvažiuoti ir pasiimti registruotus laiškus. Taip padaryti gal pasiūlysit imti atostogas?reikėtų atsižvelgti į mokesčių mokėtojų norus. Ačiū.

1. Darbo laikas nesamoningas.
2. Siuntos prapuola.
3. Laiškai atkeliauja į pašto dėžutę paveluotai t.y. jei laiškas pašte buvo 20d tai į pašto dėžute gausit 31d. Esmė, kad laiškai prabūna pašte apie 10-14dienų.
4. BANKO KORTELĖS NIEKAD NEPASEKIA GAVĖJO.
5. Pašto visi darbuotojai įskaitant vadovę visada susiraukusios ir nepatenkintos.

Per paskutinius kelis mėnesius jau negavome dviejų siuntinių...

Laba diena,

Nors mūsų siuntiniai siunčiami i kaimo paštą, bet mes turime teisę reikalauti, kad ši kontora dirbtu normaliu laiku, o nesityčiotu is klientų, dirbdami iki 16 val. Pažiūrekite, koks Normalus Kauno atskirų pašto skyrių darbo laikas:

www.post.lt

Darbo laikas
Pirmadienis10.00-19.00
Antradienis10.00-19.00
Trečiadienis10.00-19.00
Ketvirtadienis10.00-19.00
Penktadienis10.00-19.00
Šeštadienis9.00-14.00

Mes, už savo siuntų atsiuntimą, mokame pinigus, todel reikalaujame, kad paslauga būtų atlikta kokybiškai ir mums patogiu laiku!!!

O galvojat, kad darbo laikas nuo 10:00 yra normalus? Patikėkit - tikrai ne. Važiuodama Karmėlavoje pašte palieku siuntas - nes bent dirba normaliu laiku prieš darbus.

ko jūs bumbat. nepatenkinti šita kontora, naudokitės kita.

o kaip patarsite naudotis kita, jeigu gyvenu Karmėlavoje? gal kokiu Klaipėdos paštu?

Turiu rašyti į Angliją klausinėti registracijos kodų iš firmos, nes nesugeba net lapuko į dėžutę įmesti, rašo, kad buvo bandyta įteikti, nors visada bunu namuose. O lapuko nėr.

O jūs visi norėtumėte, kad už minimumą dirbtų nuo 7:00 iki 22:00 val., kaip kokia maxima, ar ne?

o norėtumėt, kad tie, kurie naudojasi pašto paslaugomis ir už tai moka, dirbantys 8-17val imtų laisvą dieną, kad savo siuntinį galėtų atsiimti? Ar kad važiuotų į paštą atsiimti savo laiškų, kurie nepasiekia dėl aplaidaus paštininko darbo?

Kartą užsukau į paštą ir paprašiau paieškoti ar nėra man adresuoto siuntinio, tai paštininkė pasakė, KAD TAI JAI NEPRIKLAUSO IR NEIŠKOS, tai toks tas Karmėlavos paštas.

Esu pasipiktinusi karmelavos pasto darbu.musu adresu nepristatomi registruoti laiskai,nors zmogus visada namuose ir specialiai laukia mums svarbiu laisku.kitokiu trugdziu kad pastininke uzeitu i musu kiema tikrai nera is musu puses.kiti zmones dirba tokiu laiku kaip pasto darbo laikas.si situacija nesikeicia jau daug metu.nors buvom uzsuke i pasta ir pranesem apie situacija,skambinom telef.diktavom pasto kvito duomenis,bet viskas kaip i siena

Kas cia per darbo laikas debiliskas?

Labai neparankus darbo laikas dirbantiems zmonems,nera galimybes naudotis paslaugomis.

Darbo laikas istie itin nepatogus. Man kygiai tokia pat problema - turiu atsiprasineti is darbo,kad galecuau atsiimti siuntas,ir kaip kiti raso - neretai atvaziavus randi koki nors lapeli ant uzrakintu duru... Zinot,idomi situacija,kai siais laikais uzduotis paprasciausia siunta atsiimti tampa "misija neimanoma"... o pranesimu apie siuntas jau seniai nebegaunu,bet pasirupinu,kad gauciau sms. O jei ir to negaunu ( buvo ir taip) - tai susizinau per trackingus arba is siuntejo...

Fantastika !!! issiprasiau is darbo siandien,kad speciau iki 16.15 atvykti i pasta,ir stai 16val ant duru pasitinka uzrasas,kad iki liepos 9d pastas dirbs iki 15val. Kodel tokia esmine informacija nepateikta pasto puslapyje? Dabar is darbo atsiprasyti dar karta reikes,dabar 3 val anksciau?
Rytoj paskambinsiu i atsakingas istaigas siuo klausimu,del informacijos sklaidos

Į šį pašto skyrių malonu užsukti dėl mielų ir profesionalių darbuotojų

Man turi atsiusti siuntini is karmekavos pasta. Jau trys dienos, o siuntinys vis dar ten pat... Dar neteko matyti, kad kuriam taip butu!!! Tam ir siuncia registruota pirmenybini, kad greitai pasiektu klienta!!!

Labai netinkamas darbo laikas, nei is ryto pasiimti siunta, nei vakare. Gal pagaliau galėtumėte peržiūrėti ji.

Iš tiesų, Karmėlavos pašto darbo laikas absoliučiai netinkamas. Visada susiduriame su problema, kai būtina ten apsilankyti. Kyla mintis, gal čia sąmoningai nenorima turėti klientų?

Kiek atvaziuoju tiek uzdarytas darbo dienomis , nedirba net iki tam tikro laiko..

Darbo laikas tai tragedija kam toks pastas uzdaryti reikia dirba iki 4 ir dar su pertrauka valandos

Ir kaip tokiu laiku atsiimti siunta jai zmogus dirba pilna darbo diena? Atsiprasineti is darbo del siuntos?

kazkokia nesamone paprasta diena iki 4 savaitgali apskritai nedirba, kas cia per kontora

I jusu pasta buvo gautas siuntinys RN209552050CN Ligitos Dambrauskytes vardu. Sis siuntinys turejo ateiti i Klaipeda. Pagal pasto siuntinio numeri matau, kad jis atiduotas, kaip jus galejot iteikti siuntini kitam asmeniui. Kodel jus jo neisiunteti i Klaipeda? Laukiu atsakymo, nes as noriu gauti savo preke? 864562993

Rekomenduočiau kreiptis tiesiai į paštą nurodytu telefonu. Nemanau, kad paštas Jums čia atsakys.