SKELBIAMAS KANDIDATŲ Į SENIŪNAIČIUS REGISTRAVIMAS


Prašome siūlyti kandidatus į seniūnaičius. Kandidatų į seniūnaičius registracija baigiasi likus 7 kalendorinėms dienoms iki rinkimų (dokumentus pateikti Karmėlavos seniūnijai). Kviečiame visus gyventojus aktyviai dalyvauti seniūnaičių rinkimuose.
Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos.
Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.
Seniūnaičiu negali būti renkamas asmuo, kuris:
1. įstatymų nustatyta tvarka pripažintas kaltu dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo padarymo ir turi neišnykusį ar nepanaikintą teistumą;
2. yra įstatymų nustatyta tvarka uždraustos organizacijos narys;
3. yra Savivaldybės tarybos narys, Savivaldybės administracijos direktorius, Savivaldybės kontrolierius, Savivaldybės administracijos valstybės tarnautojas;
4. teismo pripažintas neveiksniu tam tikroje srityje.
Kandidatas į seniūnaičius turi pateikti seniūnijai:
1. kandidato rašytinį sutikimą (užpildysime seniūnijoje);
2. vieną 3 X 4 cm nuotrauką;
3. susirinkimo protokolo kopiją arba jo išrašą, jei kandidatą siūlo bendruomeninė organizacija;
4. gyventojų raštišką siūlymą, jei kandidatą siūlo seniūnaitijos gyventojai.

RINKIMAI VYKS:
CENTRO, PILIAKALNIO, DAUGIABUČIŲ, GIRININKIJOS, PUŠYNO SENIŪNAITIJOSE - gyventojų apklausa 2019-10-23 nuo 10 val. iki 19 val. Karmėlavos seniūnijos administracinio pastato salėje.
PARKO, BERŽŲ SENIŪNAITIJOSE - gyventojų apklausa 2019-10-24 nuo 10 val. iki 19 val. Ramučių kultūros centro salėje.
CENTRO - sudaroma iš Karmėlavos miestelio gatvių: Rožių, Tulpių, Aviacijos, Alyvų, Akacijų, Pievų, Šaltinių, Oro uosto, Oro parko, Taikos, Pašlapių, Bajorų, Vilniaus. Iš viso 700 gyventojų.
PILIAKALNIO - sudaroma iš Karmėlavos miestelio gatvių: Piliakalnio, Pušyno, Jazminų, Aklosios, Lauko, Vaisių, Kęstučio, Mažosios, Sodų, Saulės, Paukštyno, Baldininkų, Šiaurinės, Vakarinės, Kranto, Smėlio, Slėnio, Tylos, B. Buračo tak.. Iš viso 846 gyventojai.
DAUGIABUČIŲ - sudaroma iš Karmėlavos II kaimo Vilniaus gatvės daugiabučių namų: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ir Tako gatvės. Iš viso 998 gyventojai.
GIRININKIJOS - sudaroma iš Karmėlavos II kaimo gatvių: Girininkijos, Kankorėžių, Kaštonų, Gilių, Samanų, Rasos, Miško, Pilies, Topolių, Pylimo, Naujosios, Draugystės, Panerio, Kaukazo kaimo. Iš viso 736 gyventojai.
PUŠYNO - sudaroma iš kaimų: Narėpų, Margavos, Naujasodžio, Vaistariškių, Rykštynės, Pelenių. Iš viso 919 gyventojai.
PARKO - sudaroma iš Ramučių kaimo gatvių: Centrinė, Vilties, Protėvių, Debesų, Pelenų, Žvaigždių, Davalgonių, Gubojų, Klevų, Aušros, Smilgų, Parko, Miglės, Ąžuolų, Ąžuolų I tako, Ąžuolų II tako, Pakalnės, Šilo, Gėlių, Gėlių I tako, Gėlių II tako, Ramiosios, Užtvankos, S. Žukausko, Ryto; Sergeičikų I ir II kaimų, Martinavos kaimo. Iš viso 1267 gyventojai.
BERŽŲ - sudarome iš Ramučių kaimo gatvių: Kauno, Dainavos, Beržų, Dvaro, Liepų, K. Bielinio, Biruliškių, Vyšnių, Pienių, Gluosnių, Tujų, Liepto, Plento, Arimų, Ramunių, Vijoklių, Žiedų, Zversos, Biruliškių kaimas. Iš viso 1770 gyventojai.