Kalėdos Mūsų gimnazijoje


Baltas žiemos miestas, suspindęs gimnazijos languose, priminė, kad Kalėdos artėja. Visi: ir maži, ir dideli suskubo jas pasitikti prasmingai.

Mokytojos Daiva Klizaitė ir Gitana Taurienė surengė priešmokyklinukų, 1-4 klasių mokinių ir jų šeimų kalėdinių darbų parodą „Mano angelas“. Rankų darbo angelai visą mėnesį, kas rytą, pasitikdavo vaikus linkėdami sėkmės.

Logopedės Vida Miškinienė ir Eglė Šadeikienė kartu su 1-5 klasių mokiniais dalyvavo pilietinėje – socialinėje akcijoje „Kalėdinis sveikinimas“ ir netikėta dovana nudžiugino Karmėlavos miestelio gyventojus.

Popchoras „Linksmoji natelė“, meno vadovė Vilija Plioplienė, į kalėdinį koncertą pakvietė Karmėlavos l/d „Žilvitis“ auklėtinius.

4 klasių mokiniai nuvyko į Rumšiškių liaudies buities muziejų. Ketvirtokai prisiminė, kaip Kūčios ir šv. Kalėdos buvo švenčiamos seniau. Laikydamiesi tradicinių apeigų vaikai dalyvavo improvizuotoje Kūčių vakarienėje, pasitiko Kalėdą ir žaidė kalėdinius žaidimus.

Pradinių klasių mokytojos kartu su muzikos mokytoja Vilija Pliopliene ir logopede Vida Miškiniene surengė kasmetinį tradicinį kalėdinį koncertą „Balta žiema“. Salėje skambėjo muzika, dainos, eilėraščiai apie žiemą ir Kalėdas.

Antrų ir 1b klasės mokytojos Nerimanta Lukminienė, Vida Klajumienė, Loreta Grumadienė ir muzikos mokytoja Vilija Pliopliene gruodžio 20-tos dienos vakarą sukvietė tėvelius į kalėdinį koncertą „Baltos Kalėdos“. Kūrybinių dirbtuvių šurmulys, vaikų dainos, tėvų aplodismentai ilgai netilo ir aidu atsiliepė kiekvieno širdyje.

Trečių ir 1a klasių mokytojos Alina Mickevičienė, Daiva Kalvaitienė, Jūratė Zernovienė vaikams suorganizavo išvyką į Vilniaus Domino teatro kalėdinį spektaklį „Trolių kalėdinis festivalis“. Dainomis ir šokiais artistai užaugina vieną svarbiausių vertybių – draugystę ir ją padovanoja žiūrovams, mūsų gimnazijos trečiokams ir pirmokams.

Kalėdiniai renginiai, lydėję mokinius visą mėnesį, kūrė gimnazijoje džiugią nuotaiką, o švenčių laukimas neprailgo.

Su artėjančiomis šventėmis!

Vida Miškinienė, logopedė, specialioji pedagogė