„Vaikų Velykėlių“ konkursas


Gerbiami bendruomenių, seniūnijų, bibliotekų, mokyklų ir darželių vadovai, aktyvūs visuomenės veikėjai ir organizatoriai,

Kviečiame jūsų miestuose, miesteliuose, bendruomenėse, seniūnijose, mokyklose, darželiuose ir kt. organizuoti jau tradicija tapusį „Vaikų Velykėlių“ konkursą.

Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungiantis šeimas, todėl kviečiame švęsti „Vaikų Velykėles 2017“ – šventę pirmiausia vaikams, o kartu ir visai šeimai.

*Išsamią informaciją apie konkursą ir registracijos formą rasite čia:
http://www.naisiuvasara.lt/konkursai/

Konkurso pagrindinis organizatorius įsipareigoja:

• Padovanoti kiekvienam vaikui, kuris dalyvaus marginant Didijį margutį, specialiai konkursui išleistą DVD Vienos dalies muzikinį spektaklį vaikams ir ne tik „Melagių pilis“, atliekamą Naisių vasaros teatro.

• Įsteigti prizus nugalėtojams – ekskursijomis į Naisius bus apdovanojama viena mokykla, darželis, kaimo ir miesto bendruomenės, kurių Didieji margučiai bus pripažinti gražiausiais, išradingiausiais, originaliausiais.

Susidomėjusius šia idėja ir pageidaujančius organizuoti „Vaikų Velykėles 2017“ kviečiame iki kovo 31 d. užsiregistruoti.

Pagarbiai,
UAB „Naisių vasara“ konkursų organizatoriai
www.naisiuvasara.lt