PROJEKTAS “ ŽINAU – NORIU SUŽINOTI-MOKAUSI GYVENTI SVEIKAI”


Kauno rajono neįgaliųjų draugijos vykdomas projektas “Žinau - noriu sužinoti- mokausi gyventi sveikai “ eina į pabaigą. Projektą finansavo Kauno rajono bendruomenės sveikatos taryba. Projektui buvo skirta 3560 litų.
Projekto tikslas gerinti Kauno rajone gyvenančių vyresnio amžiaus neįgaliųjų psichinę sveikatą. Jo metu žmonėms su negalia buvo pravesti seminarai psichinei sveikatai gerinti , vyko darbo terapijos užsiėmimai, kur neįgalieji buvo mokomi vėlimo iš vilnos meno, o taip pat dekupažo technikos.
Seminarai ir darbo terapijos užsiėmimai vyko Karmėlavos, Užliedžių, Domeikavos, Kulautuvos bei |Babtų seniųnijose. Renginyje skirtame pasaulinei neįgaliųjų dienai paminėti, demonstruosime stendą su nuotraukomis apie projekto metu nuveiktus darbus , bus paruošti lankstinukai, kuriuos dalinsime įvairių renginių metu. Projekte dalyvavo 57 neįgalieji iš minėtų seniūnijų.
Bendruomenės sveikatos tarybos sprendimo dėka Kauno rajono neįgalieji galėjo pademonstruoti savo fantaziją veldami iš vilnos ir bandydami iveikti nelengvą dekupažo meną. Seminaras, bendravimas su likimo draugais, poilsis , užimtumas, rūpinimasis kitais ir savimi- tai būdai, padedantys stiprinti psicinę sveikatą.