Projektas “Bibliotekos pažangai”


Lapkričio 10 d. 14 val. atvykite į Karmėlavos biblioteką (esančią seniūnijos pastate), kartu žiūrėsime tiesioginę paskaitą per internetą, kurioje žada dalyvauti širdies chirurgas V.Sirvydis, asmeninių finansų valdymo ekspertė O.Čičkauskaitė, etnografė G.Kadžytė, televizijos projekto "Bibliotekos pažangai" vadovas K.Juškevičius.

Jau š.m. lapkričio 10 d. 14:00 val. viešosios bibliotekos pasitiks senjorus ir kvies juos dalyvauti akcijoje "Esenjoras.lt". Projekto "Bibliotekos pažangai" organizuojamos akcijos tikslas - paskatinti vyresniojo amžiaus gyventojus aktyviai naudotis internetu visoms gyvenimo reikmėms.

Kad vyresnieji lankytojai internete jautųsi drąsiau, kuriamas būtent jiems skirtas interneto tinklapis www.esenjoras.lt. Apsilankę šiame paprastame ir patogiame tinklapyje lankytojai galės mokytis naudotis internetu, rasti naudingos informacijos, bendrauti. Tinklalapio lankytojai taip pat bus kviečiami dalyvauti žaidime "Tūkstantmecio senjoras" - pademonstruoti savo žinias ir nugalėti.

Žaidimas "Tūkstantmecio senjoras" - tai testas, į kurio klausimus galima atsakyti apsilankius tinklapyje www.esenjoras.lt. Testo klausimai yra gana paprasti, bet įdomūs, iš įvairių sričių. Daugiau nei 200 senjorų, kuriems geriausiai seksis į juos atsakyti, akcijos rengėjai apdovanos prizais. Daugiau informacijos apie žaidimą rasite apsilankę tinklalapyje www.esenjoras.lt arba projekto "Bibliotekos pažangai" interneto svetainėje www.bibliotekospazangai.lt.

Akcijos pristatymo renginyje lapkričio 10 d., antradienį, 14 val. viešosiose bibliotekose senjorai galės dalyvauti virtualiame susitikime - žinomi pranešėjai jiems papasakos apie interneto teikiamas galimybes, savo patirtį naudojantis internetu ir kt., o akcijos dalyviai internetu galės jiems užduoti klausimus ir iškart išgirsti atsakymus į juos.

Bibliotekininkė